Postavy seriálu:

Jim Halpert (John Krasinski)

Hraje kancelářského vtipálka, věčně zamilovaného do sekretářky Pam. Postupně se vypracuje až na jedno z vedoucích míst v Dunder Mifflin.

 

 

 

 

Pam Beesley (Jenna Fischer)

Sekretářka Dunder Mifflin. Neustále musí trpět výmysly svého šéfa, Micheala Scotta a snáší je s pokorou a skromností. V seriálu vystupuju velice nesměle, je ovšem výborným partnerem při Jimových vtípcích.

 

 

Michael Scott (Steve Carell)

Šéf pobočky Dunder Mifflin ve Scrantonu. On je přesně tím typem šéfa, kterého v práci nechcete. Neskutečně hloupé výmysly charakterizuje jeho hrníček s nápisem "Nejlepší šéf na světě" - koupil si ho sám...

 

 

  

Dwight Schrute (Rainn Wilson)

Neskutečná "vlezdoprdelka" je oddaným a také nejlepším pracovníkem svého šéfa a velmi vděčným terčem vtípků všech zaměstnanců ve firmě.

 

 


Jan Levenson (Melora Hardin)

Původně Michealova nadřízená, feministická kariéristka. Později se jí však svět téměř zhroutí a stane se Michaelovou oddanou ženou, která miluje svíčky a je v domácnosti

 

 

Kevin Malone (Brian Baumgartner)

Kevin je jedním ze tří účetních na firmě. Miluje Lentilky a mě osobně jeho typ humoru absolutně dostává. V jednom díle si Michealova přítelkyně myslí, že Kevin je mentálně zaostalý.

 

 

Angela Martin (Angela Kinsey)

Účetní, miluje kočky a je zahořklá k mužům... Až na Dwighta, ve kterém vidí svého hrdinu. Angela představuje typickou starou pannu a je hlavní plánovačka v komisi pro plánování večírků.

 

 

Oscar Martinez (Oscar Nuňez)

Oscar je posledním z trojice účetních. V jedné epiodě Dwight po důsledném sledování odhalil, že Oscar je gay. Započal tak Dwightův hon na gaye z pomocí "homoměru"...

 

 

Creed Bratton (Creed Bratton)

Creed byl první na řadě, když přišlo na snižování stavů. Přesvědčil ale Michaela, že jeho nicnedělání je firmě prospěšné. Je totiž mistr v nicnedělání.

 

 

Ryan Howard (B. J. Novak)

Ryan původně do firmy přijde jako kluk na praxi, vyšvihne se ale na místo Michaelova nadřízeného, převezme místo Jan. Ve čtvrté řadě ho ovšem zavřou, když nevyšel jeho typ na prodej papíru přes internet. Je také spoluautorem seriálu.

 

Toby Flenderson (Paul Leberstein)

Toby pracuje v personálním oddělení a jako zástupce společnosti je přímým nepřítelem Michaela, který mu to stále dává najevo. Je také spoluautorem seriálu.

 


Andy Bernard (Ed Helms)

Andy přijde z konkurenční pobočky a ihned se snaží vytlačit Dwighta z jeho pozice "vlezdoprdelské" jedničky. 

 

 

 

Kelly Kapoor (Mindy Kaling)

Kelly je nejukecanější postava v seriálu. Neustále doráží na Ryana a obtěžuje svými problémy zejména Tobyho, když její oddělení péče pro zákazníky sousedí s Tobyho personálním.

 

 

Meredith Palmer (Kate Flannery)

Nenápadná alkoholička proslula především tím, když jí autem srazil Michael na parkovišti před firmou. Bydlí v autě a měla i vzteklinu.

 

 

 

Phyllis Lapin (Phyllis Smith)

Phyllis udržuje stálý vztah s Bobem Vancem, z Vancových Ledniček, kterého si pak i vezme. Tichá a velmi nenápadná postava seriálu.

 

 

 

Stanley Hudson (Leslie David Baker)

Člověk, kterého ze všeho nejvíc baví křížovky. Jeho mottem je oddělat si svoje a na ostatní prdět. Proslul výstupem s Michaelem, když mu řekl, že ho absolutně nerespektuje.

Vyhledávání

Stav titulků

6x20 - Happy Hour

Aktuálny stav

 

Nasledující díl


 Reklama

Podpořte tento web!

Umístěte na svůj web tuto ikonku s odkazem na tuto stránku!

Pro výměnu ikonky mě kontaktujte na mailu nebo v Knize návštěv!

Návštěvnost

TOPlist

od 1.10. 2008